rabota

Inginer în construcții

  • Starnet

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 151
    Full time
    Publicitate 22.11.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

    Responsabilități:
    - Elaborează planuri de construcţii;
    - Asigură calcularea bugetul pentru proiectul de construcţii;
    - Coordonează activitatea echipei din subordine;
    - Elaborează rapoartele de activitate;
    - Asigură funcţionalitatea maşinilor şi a echipamentelor;
    - Asigură gestionarea sistemului de management al calităţii la nivel de locaţii.

    Cerinţe:
    - Studii superioare în domeniul Construcţii /inginerie;
    - Experienţă în domeniul construcţiilor (minim 5ani);
    - Experiență în Managementul Proiectelor de construcție.

    Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa rbeznos@starnet.md, cu specificarea postului – Inginer în construcţii.

    Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Vitas Multiservice
    • Full time
    • 07.10.2017

    A.B.A. International Limited
    • Full time
    • 11.10.2017
    • Full time
    • 29.09.2017