Поиск работы или резюме

Inginer-coordonator, Directia Monetica

Mobiasbanca

831 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

Inginer-coordonator

Directia Monetica

Misiune post: Gestionarea şi monitorizarea parcului de ATM a MBSG. Urmărirea şi gestionarea reţelei de POS-uri MBSG (comunicaţii / fluxuri operaţionale)

Responsabilităţi:

  • Gestiunea Parc ATM și asigurare suport tehnico – operațional;
  • Monitorizarea online funcționare Parc ATM/POS;
  • Asigura mentenanța ATM Nivelul-1;
  • Asigura instruirea Operatorilor ATM (periodic cursuri ATM);
  • Monitorizarea intervențiile prestatorilor serviciilor de mentenanţă la ATM ;
  • Modificări parametrii terminale POS;
  • Acordarea suportului tehnic pentru comercianți și unități MBSG la realizarea tranzacțiilor ;
  • Realizarea activităților de proiect conform planului de implementare;
  • Elaborarea proiectelor sarcinilor tehnice şi a documentaţiei normative interne ce ţin de activitatea secţiei.

Cerinţe fata de candidati:

  • Studii superioare cu profil tehnic/informatica;
  • Experienţă bancară (sau alta de profil solicitat) minimum 1 an;
  • Cunoştinţe în domeniul de deservire a cardurilor, ATM-urilor şi terminalelor bancare;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoasterea limbii romanae, ruse, engleza va fi un avantaj

Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultat;
  • Orientare spre client;
  • Cooperare;
  • Spirit de echipă.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 0 22 812 - 332

Mobiasbanca

О компании

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HR Consulting
  • Full time
  • 18.05.2018
  • Full time
  • 19.06.2018
  • Full time
  • 10.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме