rabota

Inginer constructor- departamentul de vinzari sisteme complexe din aluminiu pentru fatade ventilate

  • Anteco Grup

    Mob. 037368122300 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 39
    Part Time
    Publicitate 13.06.2017 11 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Suntem un grup de companii tinere. Activam in domeniul constructiilor, accentul fiind pe constructiile pentru fatadele ventilate, ferestre si usi din aluminiu si lemn

    Scopul nostru este de a aduce  aici la noi in tara,  tehnologii noi, inovative in domeniul constructiilor.

    Asortimentul produsele noastre sunt, sisteme complexe de profile din aluminiu pentru fatade ventilate, materiale de placaj, ferestre din aluminiu si lenm, materiale neinflamabile pentru fatade.

    Responsabilitati:

    -Suport tehnic si consultativ pentru clientii intreprinderii, beneficiarii obiectelor de constructii, birourile de arhitectura;

    -Verifica planurile de executie si studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrari;

    -Propune solutii  si tehnologii  constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;

    -Intocmeste documentatie cu caracter tehnic;

    Cunostinte:

    -Studii superioare, prioritate in domeniul ingineriei constructiilor civile;

    -Bune cunostinte a legislatiei in domeniul constructiilor;

    -Cunostinte AutoCAD ArchiCAD, MicrosoftOffice.

    Noi Va oferim:

    -motivare materiala, salariu;

    -motivare nemateriala;

    - angajare conform CM al RM

    - dezvoltare profesionala;

    -  grafic liber de lucru.

    Daca tindeti spre afirmare, aveti curajul sa Va provocati pe sine insusi, atunci sunteti omul nostru.

    Asteptam CV la adresa de e-mail: antecogrup@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Idea.md
    • Part Time
    • 03.05.2017
    • Part Time
    • 29.05.2017