Поиск работы или резюме

Inginer calificare echipamente tehnologice

Farmaprim SRL

165 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 16.10.2018

Rol: Elaboreaza și execută procedure de operare, protocoale de calificare la echipamente, sisteme, procese, utilitati si incinte din industria farmaceutica.

Noi îți oferim:

pachet salarial și social atractiv;
dezvoltare profesională într-un mediu dinamic;
oportunități de avansare profesionala în industria farmaceutica, la tine in tara.

Responsabilități:

Controlează activitatea de producție în timpul schimbului în aria de producere.

Elaboreaza Protocoale de calificare;

Execută calificarea echipamentelor, sistemelor, proceselor ș.a.

Candidatul ideal are:

are studii superioare;
posedă cunoștințe temeinice de operare cu PC;

limbi străine vorbite: rusa, engleza,...;
are experiență de lucru în echipă și în coordonarea unei echipe;
deține competențe de gestionare și administrare a resurselor;
are abilități de autosesizare și de a-și ordona și planifica activitățile.

Program de muncă:

Luni-Vineri,  08:30 – 17:00

Expediați CV-ul Dvs pe adresa:

e-mail: info@farmaprim.md

Resurse Umane

Tel.: 0 22 28 18 45

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 11000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 12.10.2018
  • Full time
  • 20.11.2018
  • Full time
  • 21.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме