rabota

Inginer/arhitect proiectare ofertare mobila

  • EURODIDACTICA SRL

    Mob. +40748886002 Tel/Fax.
  • Румыния
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 53
    Full time
    Publicitate 31.10.2017 23 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Responsabilitati: Proiectare si ofertare mobilier.
    * Efectuarea masuratorilor pentru mobilierul personalizat.
    * Realizarea desenului 3d - AutoCAD  conform masuratorilor si dorintelor clientului
    * Cunoasterea programelor 3DstudioMax, imos, CorelDraw – un avantaj * Cunostințe obligatorii PC (Word; Excel; Outlook); * Calcul necesar de materiale si pret * Realizarea diagramelor de taiere - Optim Cut si a necesarului de materiale
    * Realizarea schitelor de montaj - AutoCAD
    * CTC-ul final la mobilierul personalizat
    * Realizarea diagramelor de taiere si a necesarului de materiale pentru compartimentarile
    * Realizarea programelor de gaurire si frezare pentru CNC WoodWop * Permis auto categoria B; – un avantaj * Cunostinte limbi straine: engleza, rusa - un avantaj

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 28.10.2014
    • Full time
    • 17.09.2014

    Tehnoart-service SRL
    • Full time
    • 13.11.2017