Поиск работы или резюме

Incasator – colector

Mobiasbanca

1071 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 12.04.2018

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant:

R. Moldova

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Grafic de muncă glisant;

Responsabilităţi:

  • Efectuarea încasării numerarului în corespundere cu graficul şi cerinţele stabilite de instrucţiunile interne ale Băncii şi ale BNM;
  • Raportarea încasatorului superior în cazul evidenţierii persoanelor străine în încăperea pentru primirea-predarea numerarului sau a altor observaţii ce ţin de securitatea efectuării încasărilor;

Cerinţe:

  • Studii superioare economice sau medii speciale;
  • Cunoaşterea limbilor: română și rusă nivel avansat;
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare privind reglementarea activităţilor de incasare a valorilor;

Profilul candidatului:

  • Orientarea spre rezultate
  • Orientare spre client
  • Cooperare
  • Responsabilitate
  • Atenţie la detalii
  • Rezistenta la stres

Trimite CV-ul indicând postul solicitat prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Part Time
  • 01.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме