Поиск работы или резюме

HR Specialist - recrutare/selectare

HR Consulting

49 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 15.02.2019

HR-Consulting, la cererea  clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

HR  Specialist - recrutare/selectare

Despre Companie: Este o companie italiana ce oferă servicii Software şi Business Process Outsourcing, destinate sistemului bancar

Avantaje:
● Pachet salarial atractiv
● Angajare oficială
● Oficiu modernizat la standarte Europene
● Colectiv tânăr și prietenos
● Orar de lucru : 9:00-18:00 (luni-vineri)

Responsabilități:
● Amplasarea anunțurilor
● Selectarea candidaților
● Interviuri
● Pregătirea și prezentarea ofertei de lucru
● Prezentarea companiei

Cerințe față de candidat:
● Experiență obligatorie în domeniul recrutării personalului
● Studii superioare economice/umanitare
● Cunoașterea limbii române și ruse, (limba italiană constituie un avantaj)
● Persoană pozitivă și sociabilă

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicînd în tema scrisorii codul: HS

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 060422844

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Adm In Moldova
  • Full time
  • 21.05.2018
  • Full time
  • 14.02.2019
  • Full time
  • 07.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме