Поиск работы или резюме

HR & Project Assistant

HR Consulting

93 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 22.06.2018

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilități:
● realizarea activităților de administrare a oficiului;
● asigurarea unui mediu de lucru sigur și confortabil;
● întocmirea și menținerea în ordine a documentelor, scrisorilor, instrucțiunilor;
● întocmirea proceselor verbale ale ședințelor;
● organizarea procesului de recrutare și selecție de personal pentru posturile vacante,
● elaborarea actelor normative interne pe domeniul resurselor umane (fișe de  post, regulamente, etc.)
● planificarea și organizarea procesului de recrutare a personalului;
● acordarea suportului colegilor în îndeplinirea sarcinilor în proiectele desfășurate.

Cerințe:
● experiența de lucru în departamentul resurse umane minim 1 an;
● cunoștințe privind legislația Republicii Moldova în domeniul de activitate;
● persoana echilibrată, motivată, disciplinată, cu bun simt, conștiincioasă și amabilă;
● cunostinte bune de operare PC MS Office – Word, Excel, etc;
● cunoașterea limbilor română și rusă, scris și vorbit la nivel fluent;

Beneficii:

● angajare oficială;
● perspective de creștere profesională;
● dezvoltare, traininguri, mentoring, couching;
● salariu stabil și în timp;
● oficiu comod, in sectorul centru al Chișinăului;
● colectiv prietenos.

Dacă ești interesat/-ă, expediază CV-ul la adresa companiei HR-Consulting: search.for.staff.hrc@gmail.com , indicând codul poziției OHR în titlul mesajului.

Tel. de contact: +373 62101257, +373 22 876556

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 25.04.2018

SBC HR
  • Full time
  • 22.05.2018

Adm In Moldova
  • Full time
  • 21.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме