rabota

HR Manager / Trainer

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 87
    Full time
    Publicitate 20.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de: HR Manager / Trainer

    Compania:
    Rețea locală de restaurant

    RESPONSABILITATI:
    -    Respectă politica și  cultura corporativa din Companie;
    -    Colectează  necesitățile de dezvoltare ale franchizatilor si ideilor de perfectionare a sistemului de instruire;
    -    Efectuează analiza și sinteza informației;
    -    Elaborează, organizează programele de instruire  (online si offline) ale angajaților partenerilor   și asigura un follow-up;
    -    Elaborează pentru angajații partenerilor formulare de teste pentru evaluarea cunoștințelor;
    -    Analizează rezultatele în urma evaluării, controleaza corespunderea calificarii personalului si atribuirea categoriilor ;
    -    Informează partenerii despre rezultatele evaluării;
    -    Actualizează materialele didactice elaborate și le adaptează conform necesitaților apărute;
    -    Este responsabil de sistem de recruting a angajatilor partenerilor. Anchete, portret psihologic a angajatilor partenerilor;
    -    Înaintează  propuneri cu privire la anumite renovări periodice în procesul de instruire;
    -    Participă intens la modificarea manualelor, perfecționând procesele și normele descrise;
    -    Participa la recrutarea membrilor din echipa si a persoanelor cheie din echipa Franchizatilor
    -    Planifica,, desfasoara, monitorizeaza si evaluiaza instruirea initiala pentru franchizor, asigurind buna desfasurare a acesteia cu reprezentantii localurilor din Moldova, inclusiv managerii acestora si specialisti (timp, spatiu, content, logistica)

    CERINTE:
    -    Cunoașterea limbilor: română - avansat, rusă – avansat, engleza – avansat;
    -    Studii superioare, preferabil  pedagogice si de psihologie;
    -    Cunoștințe de baza PC:  pachetul Office – avansat, Prezi și Photoshop – prezintă un avantaj;
    -    Experiență în domeniu cel puțin doi ani;
    -    Cunoașterea metodelor și a tehnicilor de învățare accelerată și livrare a trainingurilor;
    -    Cunoașterea tehnicilor: de vânzări, motivare a personalului, consolidare a echipei, comunicare, leadership, dezvoltare managerială, time management etc.;
    -    Cunoașterea prevederilor Regulamentului intern al companiei;
    -    Cunoasterea regulilor si principiilor de administrare e-learning platformei
    -    Aptitudini de comunicare eficientă  și soluționare a conflictelor;
    -    Aptitudini de administrare a audienței;
    -    Aptitudini de exprimare coerentă și clară a ideilor și a materialelor livrate;
    -    Aptitudini de oferire a unui feedback constructiv și de asigurare cu un coaching eficient;
    -    Abilități de analiză și sinteză;
    -    Abilități  de planificare, organizare și coordonare;
    -    Abilități de menținere a  atmosferei pozitive în relațiile de muncă;
    -    Inteligență emoțională dezvoltată;
    -    Orientare spre lucrul cu oamenii;
    -    Comportament etic și diplomatic;
    -    Spirit de inițiativă, autodezvoltare  și automotivare;
    -    Responsabilitate și punctualitate;
    -    Capacitatea de a avea putere de decizie și asumare a responsabilităților;
    -    Orientare spre rezultat;
    -    Inițiativă și creativitate;
    -    Flexibilitate, răbdare, atenție la detalii;
    -    Rezistență la stres.

    OFERTA:
    -    Salariu atractiv;
    -    Posibilitatea dezvoltării carierei;
    -    Pachet social complet;

    Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: bb80@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: HRT

    Telefon de contact: +373 62 10 12 90

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Educational Centre
    • Full time
    • 17.05.2017
    • Full time
    • 24.02.2016
    • Full time
    • 27.04.2017