Поиск работы или резюме

HR Manager (planificarea, organizarea, recrutarea, adaptarea personalului)

HR Consulting

448 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты
Дата публикации: 19.09.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

HR Manager (planificarea, organizarea, recrutarea, adaptarea personalului)

Compania: companie financiară internaționala din domeniul non-bancar.

Responsabilități:
- Asigurarea activității operaționale a secțiunii Resurse Umane, ce implica  planificarea, organizarea și supervizarea activităților de resurse umane;
- Asigurarea și coordonarea aplicării prevederile legale în domeniul relațiilor de muncă;
- Participarea activa în  implementarea unui soft nou IT, ce tine de administrarea resurselor umane;
- Responsabilități legate de recrutare, integrare, instruire, dezvoltare și motivare a personalului;
- Alte atribuții în vederea imunitarii proceselor ce tine de resurse umane

Cerințe:
-  Studii superioare;
-  Experiența preferabil de la 2 ani la un post similar;
-  Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN sau DE - conversațional (preferabil)
-  Cunoașterea calculatorului (MS - Word, Excel, Outlook, Power Point; 1C Resurse Umane)
-  Permis de conducere cat B;

Beneficii:
-  Mediu de lucru atractiv, ce permite dezvoltarea profesională;
-  Comunicarea deschisa cu managementul superior;
-  Posibilitatea de a lua decizii.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.: 022 202986; mob.: 068503560
In CV indicati postul vacant: “GMR”

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 01.03.2018
  • Full time
  • 21.05.2018

Work Experience Ltd
  • Full time
  • 02.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме