Поиск работы или резюме

HR-Director

HR Consulting

117 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 03.12.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

HR-Director

Compania: autohtonă de producere

Responsabilități:
- Coordonarea departamentului HR
- Formarea strategiei si politicii HR
- Recrutarea si angajarea personalului
- Evaluarea personalului
- Integrarea, adaptarea și motivarea personalului
- Formarea culturii corporative moderne prin implementarea celor mai bune practici HR
- Implementarea sistemelor de salarizare, educare, bonusare
- Organizarea trainingurilor pentru personal

Cerințe:
- Studii superioare, preferabil în domeniul HR
- Experiența la post similar
- Cunoașterea și experiență de implementare celor mai bune și moderne practici în domeniul HR
- Cunoașterea limbelor: româna - excelent, rusa - avansat, engleza - va constitui un avantaj

Beneficii:
- Companie stabilă
- Salariu motivant + bonusuri
- Condiții perfecte pentru realizări profesionale

Grafic: full time, Luni-Vineri

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmiteti cv pe adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Codul pozitiei: HRdR ;

Telefon: 068503560 , candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.08.2017

Bisar
  • Full time
  • 09.11.2018
  • Full time
  • 26.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме