rabota

Housekeeper (горничная)

  • iml cb

    Mob. +33761021478 Tel/Fax.
  • Франция
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 191
    Full time
    Publicitate 07.07.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Companie Comerciala in Franta, angajeaza housekeepers (горничные)  intr'o locatie turistica de lux din Franta.
    Se cere maxima seriozitate, responsabilitate, corectitudine si dorinta de munca  in domeniul de housekeeping si ospatarie.

    Experienta reprezinta un avantaj.

    Limba engleza este obligatorie (nivel conversational).

    Se angajeaza doar cu contract de munca, avand drepturi depline de angajat sezonier in Franta, pe perioada 15 Noiembrie 2017 - 25 Aprilie 2018, cu posibilitate de prelungire. Cetatenia romana este obligatorie.
    Cazarea si mesele zilnice sunt asigurate  cat si transportu/biletele (de avion) de la inceputul si sfarsitul sezonului de munca.

    Salariul este motivant.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Amadeus Travel LCC
    • Full time
    • 07.08.2017
    • Full time
    • 18.07.2017
    • Full time
    • 24.07.2017