Поиск работы или резюме

Hamal la linia de îmbuteliere

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

1332 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Compania oferă: salariu oficial; pachet social (cantină gratuită, uniformă etc.).

Program de lucru: cîte 8 ore în schimburi

Responsabilităţi:

  • Transportarea deșeurilor, ambalajelor etc.;
  • Încărcarea și descărcarea materialelor la liniile de îmbuteliere.

Cerinţe:

  • Responsabilitate.
  • Lucru în schimburi

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul sau să apeleze la numărul de telefon:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219

О компании

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 04.07.2018

  • Сменный
  • Сменный
  • 23.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме