rabota

Gestionar Depozit

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 78
    Full time
    Publicitate 19.07.2017 28 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Compania:
    Companie FMCG ,  lider pe piata mondiala

    Responsabilitati principale:
    •    Coordoneaza si desfasoara activitati specifice de gestiune in cadrul depozitului (receptie, eliberare, gestiune stoc, retururi)
    •    Realizeaza inventariere zilnica si participa la inventarierile partiale si anuale
    •    Asigura gestiunea documentelor specifice: facturi achizitie, facturi livrare, avize de insotire a marfii;
    •    Asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit si a necesarului de consumabile;
    •    Intocmeste rapoarte privind activitatea depozitului;
    •    Cunoaste si respecta cu strictete normele si procedurile interne si normele de securitate si siguranta in munca.

    Cerinte de baza:
    •    Studii medii; studiile superioare vor fi considerate un avantaj;
    •    Experienta in gestiune depozit de minim 1 an;
    •    Abilitati operare PC (Excel, Word);
    •    Responsabilitate si integritate;
    •    Adaptabilitate si flexibilitate;
    •    Capacitate de invatare rapida;
    •    Cunoasterea legislatiei în domeniul securitatii si sanatatii muncii;
    •    Doua recomandari de la locul/locurile de munca anterioare

    Compania ofera:
    •    Salariu motivant si bonusuri aditionale

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM ; In CV indicati codul postului vacant:  GD-T

    Telefon de contact : 022-876556

    CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

    Va multumim pentru timpul acordat.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Volta SRL
    • Full time
    • 20.04.2017
    • Full time
    • 20.07.2017
    • Full time