Поиск работы или резюме

Gardian

AGM

172 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 19.10.2018

Companie AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de: Gardian.

Responsabilități:

- Asigură paza și securitatea companiei si a persoanelor;

- Înștiințarea superiorului despre neregulile depistate;
- Executarea sarcinilor plasate de superior
Cerințe:

- Cunoașterea limbii de stat și ruse;
- Experiența în domeniu constituiue un avantaj;
- Seriozitate, responsabilitate, disciplină

- Vârsta preferabila - pina la 45 ani.

Beneficii:

- Pachet social garantat

- Condiţii favorabile de lucru

- Mediu de lucru plăcut, stabil, colectiv prietenos

Se oferă salariu  de la 5000 lei + bonusuri
Cv-urile cu poză le puteți trimite pe adresa - hr@agm.md, tel. 078770461.

Adresa noastra: mun. Chisinau, com.Truseni,str.Calea Iesilor 28/2

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 078770461
  • Тел.: 078770461

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

AGM
  • Full time
  • 16.10.2018
  • Full time
  • 19.09.2018
  • Full time
  • 28.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме