Поиск работы или резюме

Florist

Studio Webmaster

286 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 01.03.2018

Dacă tindeți să fiți mereu la înălțime, dacă doriți să faceți parte dintr-o echipă de oameni creativi și să vă dezvoltați pe plan profesional, dacă vă place să faceți mai frumoasă lumea din jur atunci s-ar putea ca anume Dvs. să fiți cel pe care îl căutăm!

RESPONSABILITĂȚI:
- compunerea unui volum mare de buchete, compoziții etc.
- primirea comenzilor și înregistrarea lor în baza de date;
- organizarea întîlnirilor cu clienții;
- realizarea de buchete și compoziții, ținînd cont inclusiv de solicitările clienților și de particularitățile de caracter ale acestora;
- îngrijirea florilor tăiate: recepționarea florilor livrate, introducerea lor în apă, scurtarea, menținerea aspectului proaspăt;
- acordarea de ajutor curierului la livrarea comenzilor (în caz de necesitate).

CERINȚE:
- abilitatea de a se adapta în situații dificile
- dorință de a obține performanțe în domeniu;
- cunoștințele în utilizarea programelor MS Office (Word, Excel) reprezintă o condiție OBLIGATORIE;
- creativitate și dragoste pentru munca îndeplinită;
- atitudine pozitivă;
- înțelegerea profundă a sloganului: Lucrăm pentru a aduce bucurie clienților noștri!;
- atitudine onestă și responsabilă față de sarcinile asumate;
- experiența anterioară în floristică este binevenită.

COMPANIA OFERĂ:
- remunerare motivantă (salariul inițial va fi stabilit pe baza rezultatelor interviului);
- modificarea salariului în funcție de performanțele obținute;
- Grafic de lucru: 3 peste 3, Luni-Vineri, 09:00-21:00; graficul de lucru variază în dependență de cantitatea comenzilor, adica poate fi de la 7 până la 22, dar poate fi și de la 9 până la 19)
- pachet social;
- angajare oficială în cîmpul muncii.

În cazul în care v-a trezit interes oferta noastră expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md  specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplicați.

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 07.09.2017
  • Сменный
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме