rabota

Femeie de serviciu / Bucatareasa

  • S C Public Euroconsulting S R L

    Mob. 0741146585 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 261
    Full time
    Publicitate 14.07.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Responsabilitatile postului:

    ->          Asigura curatenia interioara a casei;

    ->          Utilizeaza zilnic produse de curatenie si  ustensile necesare in domeniu;

    ->          Pregatirea mancarurilor;

    ->          Debarasarea si mentinerea curateniei in bucatarie;

    Aptitudini necesare postului:

    ->          Dorinta de a se perfectiona si de a-si indeplini sarcinile intocmai cu standardele impuse;

    ->          Persoana energica, politicoasa si rezistenta la stres;

    ->          Atenta la detalii;

    ->          Atitudine pozitiva si concilianta.

    Cerinte necesare ocuparii postului:

    ->          Cunostinte de limba romana;

    ->          Persoana disciplinata si serioasa;

    ->          Placerea de a gatii.

    Se ofera:

    -          Cazare;
    -          O masa calda la pranz;
    -          Salarizare motivanta cu posibiliattea cresterii salariului dupa primele doua luni.

    Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: +40741.14.65.85 sau

    e-mail: lavinia@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Atik Uitzendbureau
    • Full time
    • 22.09.2017
    • Full time
    • 28.07.2017
    • Full time
    • 03.07.2017