Поиск работы или резюме

Femeie de serviciu

Reteaua specializata de magazine MEAT HOUSE

140 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 24.09.2018

Responsabilitati:
- Întreținerea curățeniei și ordinii.

- Pregătirea soluțiilor de dezinfectare.

- Utilizarea echipamentului specializat conform destinației

Cerinte:

- Responsabilitate, punctualitate, seriozitate.

- Abilitatea de a lucra în echipă.

- Cunoașterea limbilor romană si rusă.

Noi oferim:

- Salariu decent

- Pachet social complet

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică  hr@mh.md, cu specificarea funcției solicitate sau să ne contactați la numărul de telefon 061-077-797.

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 061-077-797
  • Тел.: 061-077-797

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 07.09.2017
  • Сменный
  • 18.10.2017
  • Сменный
  • 08.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме