rabota

Femeie de serviciu

  • S C Public Euroconsulting S R L

    Mob. +0741146585 Tel/Fax.
  • Румыния
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 175
    Full time
    Publicitate 10.08.2017 2 месяца назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cautam femeie de serviciu, pe termen lung, la o ferma din Judetul Giurgiu. Persoana serioasa, harnica si onesta; se ofera Contract de munca cu toate taxele aferente, cazare, masa, asigurare medicala, transport, diverse alte facilitati.

    Responsabilitatile postului:
    - Asigura curatenia interioara a casei;
    - Utilizeaza zilnic produse de curatenie si ustensile necesare in domeniu;
    - Pregatirea mancarurilor;
    - Debarasarea si mentinerea curateniei in bucatarie;

    Aptitudini necesare postului:
    - Dorinta de a se perfectiona si de a-si indeplini sarcinile intocmai cu standardele impuse;
    - Persoana energica, politicoasa si rezistenta la stres;
    - Atenta la detalii;
    - Atitudine pozitiva si concilianta.

    Cerinte necesare ocuparii postului:
    - Cunostinte de limba romana;
    - Persoana disciplinata si serioasa;
    - Placerea de a gatii.

    Se ofera:
    - Cazare;
    - O masa calda la pranz;
    - Salarizare motivanta cu posibiliattea cresterii salariului dupa primele doua luni.

    Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: +40741.14.65.85 sau
    e-mail: lavinia@publiceuroconsulting.ro.
    Doar candidatii selectati vor fi contactati.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 09.06.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 16.06.2017
    • Full time
    • 08.09.2017