Поиск работы или резюме

Electromontor

HR Consulting

74 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 21.04.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie națională, unul dintre liderii în domeniul comunicațiilor electronice din Republica Moldova.

Profilul candidatului:
 Educație:
● Studii tehnice medii: Experiență în domeniul telecomunicațiilor;

Abilități:
● Cunoașterea limbii române la nivelul exercitării funcției în cadrul companiei;
● Deschidere spre comunicare verbală și scrisă;
● Adaptabilitate sporită la stres și lucru peste program în cazuri de opriri accidentale și alte situații excepționale;
● Capacitate medie de analiză/diagnosticare tehnică, evaluare, sinteză și luare de decizii;
● Disponibilitatea de a efectua deplasări pe teritoriul RM.

Responsabilități:
● Executarea lucrărilor de construcție conform proiectelor;
● Lucrări de dezvoltare și mentenanță a infrastructurii;
● Construcția rețelelor de comunicații.

Beneficii:
● Pachet salarial atractiv și motivant;
● Posibilitatea de a frecventa training-uri de creștere a calificației;
● Perspectiva de a dezvolta o carieră în domeniul telecomunicațiilor.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați postul vacant: “IM2V”

sau să apeleze tel.022 202986

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.07.2016
  • Full time
  • 20.12.2017

  • Full time
  • 26.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме