Поиск работы или резюме

Electrician - pasaport romanesc

Instal Expert SRL

519 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 12.04.2018

INSTAL EXPERT SRL – Romania / Cluj-Napoca

Studii: Medii-speciale

Experienta de munca: De la 2 la 5 ani

Grafic de munca: Full-time

Cerinte
- Experienţă minimă de 2 ani in domeniul instalaţiilor electrice in constructii;
- Constituie avantaj experienta in echipare tablouri;
- Capacitate de interpretare a schemelor electrice;
- Capacitate de auto-organizare si munca in echipa;

Descrierea jobului
- Executie instalatii electrice in cadrul santierelor firmei;
- Execută lucrări de instalatii electrice de IT, JT, MT;
- Mentenanta echipamentelor la sediul clientului, cand este solicitat;
- Se lucreaza de L - V, de la 07.30 - 17.00.

Compania ofera
- Cazare;
- Transport la locul de muna;
- Decont transport cu microbuzul Cluj - Republica Moldova - Cluj, un drum pe luna;
- Pachetul financiar va fi stabilit in urma interviului.

Contact

Telefon: +40728727378

Persoana de contact: Oana Vultur

E-mail: hr@instal-expert.ro

Место работы

Румыния
  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HR Consulting
  • Full time
  • 20.12.2017

INOX PLUS
  • Full time
  • 08.09.2014

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 27.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме