rabota

Electrician

  • Starnet

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 39
    Full time
    Publicitate 09.10.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

    Electrician

    Reponsabilități:

    • Efectuează lucrari la instalatiile electrice;
    • Intretinerea instalatiilor electrice

    Cerințe:

    • Studii medii în domeniu (electrotehnice, electromontor);
    • Cunostinte aprofundate ceea ce tine de Normele de amenajare a Instalatiilor Elctrice (NAIE)
    • Normele principale in vigoare in Republica Moldova, referitoare la exploatarea instalatiilor electrice
    • Experiență minima de 2 ani la un post similar;
    • Persoană responsabilă, punctuală, corectă;
    • Permis de conducere cat.B se va considera un avantaj.
    • Cunostine referitoare la lucrul la calculator la fel se va considera un avantaj.

    Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md cu specificarea postului – Electrician.

    Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 11.09.2017
    • Full time
    • 25.09.2017