Поиск работы или резюме

economist principal responsabil de monitorizarea stocurilor bunurilor materiale depozitate

Banca Nationala a Moldovei

242 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 24.09.2018

Obiectivele postului: Recepționarea, verificarea și înmagazinarea bunurilor material, eliberarea bunurilor materiale  de la depozit conform actelor normative.

Cerințe minime obligatorii:

1. Studii superioare;

2. Experiență de muncă minim 3 ani;

3. Cunoştinţe privind utilizarea calculatorului;

4. Cunoaşterea actelor normative în domeniu;

5. Competențe lingvistice: cunoaşterea limbii române;

6. Competențe: Excelente capacităţi organizatorice, de comunicare şi negociere,capacitatea de comutare rapidă la diverse probleme profesionale;

7. Alte abilități și atitudini: Orientare spre rezultat pozitiv, rezistenţă la efort şi stres

Principalele atribuții funcţionale:

1. Respectarea actelor normative în vigoare de înmagazinare, depozitare şi eliberare a bunurilor materiale, a regulamentelor şi instrucţiunilor privind modul   de întocmire a tuturor documentelor de înmagazinare, depozitare şi eliberare a   bunurilor materiale, a nomenclatorului materialelor din gestiunea sa;

2. Respectarea normelor de păstrare a diferitor grupuri de bunuri materiale;

3. Monitorizarea stocurilor bunurilor materiale depozitate şi evidenţa lor în documentele corespunzătoare;

4. Verificarea zilnică a bunurilor materiale în depozit;

5. Eliberarea bunurilor de la depozit în conformitate cu prevederile actelor normative în vigoare;

6. Păstrarea ordinii în depozite ș.a.;

Termenul limită pentru depunerea CV-urilor este: 15.10.2018.

Pentru participarea la concurs, accesaţi: https://www.bnm.md/ro/content/cv-online, completaţi formularul CV-ului online sau îl puteţi depune la sediul BNM, pe adresa: bd. Grigore Vieru nr.1, mun. Chişinău, Departamentul strategie, organizare şi resurse umane, cu specificarea postului pentru care doriţi să candidaţi.

Vor fi contactate prin e-mail doar persoanele care întrunesc condiţiile concursului.

Recomandăm insistent să consultaţi bibliografia de mai jos înainte de a fi invitat la concurs.

Bibliografie:

1. Legea cu privire la Banca Naţională a Moldovei, nr. 548-XII din 21 iulie 1995;

2. Legislația aplicabilă în domeniul gestionării bunurilor materiale.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 10.10.2018
  • Full time
  • 29.06.2017
  • Full time
  • 20.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме