Поиск работы или резюме

Economist în finanțe

Recrutare

124 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 08.11.2018

Cerințe:

Studii superioare în domeniu;

Experiență obligatorie într-o funcție similară;

Cunoașterea limbii române și rusă – nivel avansa;

Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj.

Responsabilități:

Planificarea bugetului anual și analiza nivelului de realizare a acestuia;

Calcularea prețurilor la serviciile prestate și produsele comercializate;

Perfectarea analizelor economico-financiare;

Analiza productivității muncii salariaților,etc.

Oferim:

Program de lucru : Luni-Vineri, 8:30-17:30;

Posibilitatea de a participa la traininguri interne și externe;

Prânz cald din partea companiei.

Suntem o echipă tînără de profesioniști, cu o experiență mare pe piață și în căutarea unui nou coleg. Dorim să te cunoaștem si așteptăm CV-ul  tău pe adresa electronică: recrutare@list.ru.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - 15000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2018
  • Full time
  • 21.05.2018

Business & Finance Consulting
  • Full time
  • 04.12.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме