rabota

Economist evidență contabilă și analiza activității economice

  • Steinel Electronic SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 175
    Full time
    Publicitate 21.06.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cerințe:

    - Studii superioare economice;

    - Experiența de minim 3 ani

    - Operare avansată PC, MS Office (SAP constituie avantaj)

    - Limba Engleză nivel avansat (limba Germana constituie avantaj)

    - Spirit organizatoric, angajament, capacitate de sinteză și analiză

    Responsabilități:

    Se implică și acordă un suport permanent în activitatea finaciară a firmei

    Remunerare:

    - Pachetul standard de facilități, conform legislației RM;

    - Prânz gratuit.

    Persoanele interesate sunt rugate să depună CV-urile în limba română şi engleză/germană la  info@steinel.md cu mențiune "CV Economist evidență contabilă și analiza activității economice" în antet.

    Vor fi contactați doar candidații selectați pentru convorbire.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Ideea-Logic SRL
    • Full time
    • 01.08.2017
    • Full time
    • 10.05.2016

    SRL TIMCAT
    • Full time
    • 24.08.2017