Поиск работы или резюме

Economist evidență bunuri materiale

DARWIN

969 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 30.01.2018

Cerinte față de candidați:

  • Studii economice superioare (preferabil contabile);
  • Experiența în domeniu este binevenita;
  • Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office Excel, Word; 1C);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Gindire analitica;
  • Responsabilitate, mobilitate, onestitate, disciplină, abilitati de lucru in echipa.

Responsabilități:

  • Întocmirea rapoartelor interne/externe;
  • Efectuarea de analize și studii privind eficiența economică;
  • Efectuarea prognozelor și analiza indeplinirii acestora;
  • Efectuarea inventarierilor de marfuri si mijloace fixe;
  • Evidenta mijloacelor fixe in companie.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Lucru într-o echipă tînără si ambitioasa;
  • Perspective in dezvoltării carierei.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul cu poză pe: resurseumane@darwin.md indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Tronex com
  • Full time
  • 19.06.2018
  • Full time
  • 01.10.2018
  • Full time
  • 21.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме