Поиск работы или резюме

Economist

SRL Maestro-nut

844 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 28.05.2018

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Economist

Responsabilitati :

  • Capacitatea de a interpreta contabile de gestionare a informațiilor pentru regizor.
  • Abilitatea de a converti de mărfuri și de mărfuri - bani în rapoartele analitice și comerciale.
  • Înțelegerea semnificației contului și de circulație administrative principiile de prelucrare a informațiilor în cadrul întreprinderii.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare în economie.
  • Experiența cu software de contabilitate
  • Experiența într-o poziție similară, timp de cel puțin 3 ani (departamentele de planificare sunt binevenite)
  • Dezvoltarea de cunoștințe și abilități de planuri de afaceri, planuri financiare, proiecte.

Conditii :

  • Salariu stabil
  • Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cariera
  • Colectiv tinar si prietenos

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com, indicând pozitia pentru care aplică  / sau sa ne contactati 079922333 * 022-212066

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 09.10.2018

  • Full time
  • 04.10.2018
  • Full time
  • 27.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме