Поиск работы или резюме

E-commerce Bearbeiter

Mteam

294 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 29.03.2018

Cerinte

- cunoașterea la nivel mediu sau avansat a limbii Germane

- cunoștințe operare PC, Microsoft Office

- capacitate de concertare si atenție la detaliu;

- orientare spre satisfactia clientilor si partenerilor;

- proactiv, orientat către îndeplinirea obiectivelor;

- spirit de echipă;

Descrierea jobului

- monitorizarea vânzărilor de produse si ajustarea strategiei de marketing pentru a creste volumul de vânzări;

-procesare ordinelor de vânzări, analiza cererilor

- verificarea si actualizarea preturilor de vanzare;

- se asigura ca datele sunt corecte si actualizate;

- pachet salarial atractiv;

- Prinzuri achitate.

Wir erwarten Ihren Lebenslauf auf die E-mail Adresse: hr@mteam.md

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.04.2018
  • Full time
  • 22.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме