Поиск работы или резюме

Distribution Associate Orașul Bălți

HR Consulting

117 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 22.01.2018
1 месяц назад

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania:
Companie iternationala, sector FMCG

Scopul Poziției:
Dezvoltă și menține relația cu distribuitorul în scopul atingerii obiectivelor de distributie, merchandising si clienti activi.

Responsabilități:
• Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriu
• Să contribuie la creșterea influenței Companiei JTI în teritoriul alocat prin implementarea strategiei de acoperire
• Sa construiască și să dezvolte relații de business cu partenerii strategici din teritoriu în vederea creșterii distribuției
• Să contribuie activ la îndeplinirea obiectivelor de business de către distribuitor, în standarde înalte de calitate
• Să susțină activ dezvoltarea echipei Distribuitorului în ariile cheie
• Să cunoască tendințele și informațiile relevante afacerii de tutun în teritoriul alocat

Calificări și experiență:
• Studii superioare
• Minim 1 an de experiență în vânzări, în FMCG.
• Experiență în management de echipă reprezintă un avantaj
• Permis de conducere, categoria B
• Cunoștințe de operare a MS Office si a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word)
• Abilități de organizare și planificare
• Orientare spre client, deschidere
• Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; In CV indicati codul postului vacant: TM-CS

Telefon de contact : 022-876556

CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 28.11.2017
  • Full time

Aнонимный
  • Full time
  • 01.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме