Поиск работы или резюме

DISPATCHER

DMV CONSULTING TRANS

414 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 28.06.2018

Responsabilitatile postului: - supravegherea in permanenta a camioanelor din gestiune; - transmiterea detaliilor catre conducatorii auto (loc incarcare/descarcare, tipul marfii) și mentinerea legaturii cu acestia - stabilirea si comunicarea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor; - planificarea, oragnizarea si coordonarea activitatilor de transport zilnice; Cerinte: - cunoașterea limbilor engleză, rusa, română; - abilități de comunicare, planificare si organizare a activitaților; - spirit analitic, seriozitate, punctualitate; - experiență în domeniu, Compania oferă: - posibilitatea de a lucra în SUA de pe teritoriul R.M. - salariu atractiv, pînă la 1000 USD. - posibilitatea de a lucra într-un colectiv tînăr și prietenos; - posibilitatea de dezvoltare și de creștere în carieră; - transportul la domiciliu este asigurat din contul companiei; Orar de lucru de la 15:00 pînă la 01:00.

Место работы

Work And Travel
  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 14000 - леев
  • График работы: Полный

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 25.06.2018

SC Romcris Transbad SRL
  • Full time
  • 14.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме