rabota

Dispatcher

  • Gate Trans

    Mob. +37379179774 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 60
    Full time
    Publicitate 09.11.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 6000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Companie Americana de transport anunta Concurs de ANGAJARE pentru departamentul de logistica.

    Lucru in oficiu - Chisinau - Centru. 3 locuri vacante pentru pozitiile Dispatcher si Supervisor.

    Ce oferim?
    1. Formare profesionala achitata de companie
    2. Salariu de la 400$, in dependenta de functia ocupata si de prestarea efectiva
    3. Lucru stabil
    4. Perspectiva de avansare / posibilitatea de a fi transferat ulterior la oficiul din SUA
    5. Oficiu bine utilat in centrul orasului

    Conditii de baza:
    - cunoastere foarte buna a limbii engleze;
    - capacitatea de a lucra la PC;
    - diponibilitate pentru orar de lucru de luni-vineri - 14:00-23:00
    - abilitate organizatorica
    - capacitatea de a ramane focusat pe obiectiv chiar si in momente tensionate

    Cunosti pe cineva interesat care ar corespunde - fa un SHARE!

    Crezi ca esti TU cel/cea de care avem nevoie - Trimite CV-ul tau la hr@gatetrans.net sau suna acum la 079179774 pentru programare la interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Caut sofer profesionist cu acte de romania
    • Full time
    • 19.09.2017
    • Full time
    • 15.11.2017
    • Full time