Поиск работы или резюме

Director Sucursală or. Chișinău

Mobiasbanca

414 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant:

Director Sucursală
or. Chișinău

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30);

Responsabilităţi:

  • Elaborarea şi monitorizarea aplicării planului de acţiuni comerciale, coordonarea procesului de vânzare şi promovare a produselor bancare;
  • Gestionarea şi motivarea echipei sucursalei;
  • Asigurarea repartizării bugetului pe vânzători şi realizarea acestuia în conformitate cu obiectivele comerciale ale Grupului;
  • Administrarea şi dezvoltarea continuă a portofoliului de clienţi / produse / servicii ale sucursalei;
  • Gestiunea riscurilor aferente activităţii Sucursalei.

Cerinţe:

  • Studii superioare economice;
  • Experienţă bancară minim 3 ani;
  • Experienţa în domeniul creditării şi deservirii clienţilor;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă și engleză.

Profilul candidatului:

  • Capacitate de animare şi gestionare a echipei;
  • Orientare către client şi capacitate de a răspunde rapid şi eficient solicitărilor clienţilor;
  • Capacitate de evaluare permanentă a performanţelor proprii şi a echipei;
  • Comunicare pozitivă, susţinerea şi promovarea schimbărilor;
  • Responsabilitate, flexibilitate şi implicare.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337

Mobiasbanca

О компании

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 07.06.2018

ProCredit Bank S.A.
  • Full time
  • 23.03.2016
  • Full time
  • 13.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме