Поиск работы или резюме

Director Filială or. Chisinau

Mobiasbanca

1190 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 20.09.2017

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant:

Director Filială or. Chisinau

Misiune post: Asigurarea gestiunii activităţii Filialei

Responsabilităţi:

  • Elaborarea şi monitorizarea aplicării planului de acţiuni comerciale, coordonarea procesului de vânzare şi promovare a produselor bancare;
  • Gestionarea şi motivarea echipei filialei;
  • Asigurarea repartizării bugetului pe vânzători şi realizarea acestuia în conformitate cu obiectivele comerciale ale Grupului;
  • Administrarea şi dezvoltarea continuă a portofoliului de clienţi/produse/servicii ale filialei;
  • Gestiunea riscurilor aferente activităţii Filialei.

Cerinţe:

  • Studii superioare economice;
  • Experienţă bancară minim 3 ani;
  • Experienţa în domeniul creditării şi deservirii clienţilor;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office;
  • Cunoaşterea limbilor: engleză / franceză va constitui un avantaj.

Profilul candidatului:

  • Capacitate de animare şi gestionare a echipei;
  • Orientare către client şi capacitate de a răspunde rapid şi eficient solicitărilor clienţilor;
  • Capacitate de evaluare permanentă a performanţelor proprii şi a echipei;
  • Comunicare pozitivă, susţinerea şi promovarea schimbărilor;
  • Responsabilitate, flexibilitate şi implicare.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 01.02.2019

HR Consulting
  • Full time
  • 07.02.2019
  • Full time
  • 21.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме