Поиск работы или резюме

Director de Marketing

SBC HR

261 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 13.12.2017
2 месяца назад

Companie industrială, activitatea căreia se bazează pe patru mari direcții este în căutarea unui Director de Marketing

Noi oferim:
- Angajare oficială
- Pachet social

- Acoperirea cheltuielilor convorbirilor telefonice

- Dezvoltare profesională (instruiri, traininguri)

- Posibilitate de dezvoltare a competențelor profesionale în mai multe proiecte simultan

Responsabilități:

- Elaborarea strategiilor de vânzare pe piața locală

- Participarea activă în proiecte de management

- Analiza dinamicii vânzărilor

-  Implementarea strategiei de comunicare și marketing

- Planficarea activităților de marketing și elaborarea bugetelor

- Asigurarea tuturor departamentelor întreprinderii cu informația necesară despre marketing și targetarea pieței

Cerințe:

- Studii superioare: marketing sau economie
- Experiență de lucru în domeniul marketingului
- Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă și engleză

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 30.01.2018

HR Consulting
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме