rabota

Director de Marketing

  • SBC HR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 51
    Full time
    Publicitate 07.12.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Companie industrială, activitatea căreia se bazează pe patru mari direcții este în căutarea unui Director de Marketing

    Noi oferim:
    - Angajare oficială
    - Pachet social

    - Acoperirea cheltuielilor convorbirilor telefonice

    - Dezvoltare profesională (instruiri, traininguri)

    - Posibilitate de dezvoltare a competențelor profesionale în mai multe proiecte simultan

    Responsabilități:

    - Elaborarea strategiilor de vânzare pe piața locală

    - Participarea activă în proiecte de management

    - Analiza dinamicii vânzărilor

    -  Implementarea strategiei de comunicare și marketing

    - Planficarea activităților de marketing și elaborarea bugetelor

    - Asigurarea tuturor departamentelor întreprinderii cu informația necesară despre marketing și targetarea pieței

    Cerințe:

    - Studii superioare: marketing sau economie
    - Experiență de lucru în domeniul marketingului
    - Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă și engleză

    Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

    Telefon: +373 68695904

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 10.10.2017
    • Full time
    • 28.11.2017
    • Full time
    • 02.11.2017