Поиск работы или резюме

Director comercial / руководитель отдела продаж

Bisar

147 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 15.12.2018

Cerințe față de candidați:

* Studii superioare ;
* Experienţă de muncă în subdiviziuni de comerţ de peste 2 ani;
*Abilităţi dezvoltate de analiză a pieţelor şi vînzărilor;
*Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
*Gîndire dezvoltată în afaceri si in vanzari ;
* Deprinderi în organizarea sistemică a proceselor de lucru;
* Cunoaşterea la nivel profesionist a principiilor de organizare şi conducere a serviciului de comerţ;
* Spirit de lucru în echipă;
* Deprinderi manageriale.

Responsabilităţi de bază:

* Urmărirea zilnică a activității personalului aflat în subordine;
* Organizarea activităților de analiză, planificare și gestiune financiară a departamentului;
* Revizuirea periodică a performanței membrilor echipei;
* Stabilirea obiectivelor managerilor / agenților din subordine în concordanță cu obiectivele departamentului;
* Analiza mediului de concurenţă şi de consum.

Garantăm

* Posibilitate de creștere profesională;
* Salariu fix + % ;
* Pachet social integral;
* Oportunități de dezvoltare profesională;
* Un colectiv unit de profesioniști.

Pentru detalii trimiteți CV-ul însoțit de fotografie la adresa de e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com .

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 30.01.2018
  • Full time
  • 16.07.2018
  • Full time
  • 09.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме