Поиск работы или резюме

Director comercial 10000 - 15000

Bisar

180 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 05.12.2018

Responsabilități de bază:

  * Elaborarea planului de vânzări al companiei;
* Elaborarea strategiilor și politicilor de creștere continuă a volumului de vânzări;
* Organizarea activității de vânzări în companie și asigurarea îndeplinirii planului de vânzări.
 * Elaborarea strategiilor de promovare serviciilor oferite.
* Organizarea activităților de planificare, analiză și gestiunea bugetului departamentului;
* Lucru strategic și vânzări active;
* Analiza pieței și a rentabilității pe categorii de servicii .

Cerințe față de candidați:
 * Studii superioare;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna ;
* Experiență în domeniu similar cel puțin 1 an;
* Capacități analitice și de convingere
 * Capacitatea de a seta obiectivele și de realizare ale acestora;
 * Bune cunostințe de utilizare a PC-ului (Windows, MS Office, Internet, etc.);

 Garantăm:

* Posibilitate de creștere profesională;
 * Salariu de la 10 000 lei - 15000 ;
* Pachet social integral;
* Oportunități de dezvoltare profesională;
 * Un colectiv unit de profesioniști.

Asteptăm CV-ul cu o poza la adresa de e-mail: bisarhr@mail.ru .

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.01.2019
  • Full time
  • 26.03.2018

Amber Term
  • Full time
  • 21.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме