rabota

Designer Machetator

  • ISEP Stiinta

    Mob. Tel/Fax. 022739616
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 22
    Full time
    Publicitate 20.06.2017 5 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Editura ŞTIINŢA angajează DESIGNER-MACHETATOR

    Activitatea pe care o va desfăşura este:

    machetare, paginare, pregătirea pentru tipar, scanarea, retuşarea, corectarea imaginilor

    Cerinţe:

    experienţă în domeniu
    cunoştinţe PC (programe Photoshop, InDesign, Illustrator)
    posedarea limbii române (limba rusă, limba engleză, limba franceză – ar fi un avantaj)
    dinamism şi dorinţă de perfecţionare.

    Persoanele interesate care corespund cerinţelor menţionate pot expedia CV-ul prin e-mail (prini_stiinta@yahoo.com) sau fax: 73 96 27. Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Relaţii la telefonul: 73 96 16, 73 97 44

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 08.06.2017
    • Full time
    • 06.06.2017

    Marsala Performance Agency
    • Full time
    • 15.05.2017