rabota

Designer graphic

  • Dulcinella

    Mob. 061062200 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 58
    Full time
    Publicitate 07.07.2017 18 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cerințe:

    - Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw (Sketch Up, 3ds - avantaj );

    Fotografiere (experiența de fotograf  avantaj);
    Web – designer (avantaj);

    - Portfolio;

    - Desenarea cu mâina (avantaj).

    - Creare și realizare machete grafice (cutii, flaiere, banere, pliante, placate);

    - Încărcarea imaginilor pe rețelele de socializare (Facebook și Instagram);

    - Procesare şi prelucrare a materialelor primite;

    - Elaborarea conceptelor şi a designului grafic;

    - Lucrări pentru branding-ul companiei;

    - Abordare creativă a sarcinilor (crearea decorurilor, participarea la organizarea evenimentelor din companie).

    - Perspective de învățare și realizare  profesională;

    - Angajare oficială;

    Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul și să specificați funcția pentru care candidați «Designer graphic» la adresa de e-mail: resurseumane@dulcinella.md.

    Pentru mai multe informații puteți apela: 061062200.

    Toate aplicațiile vor fi analizate, iar candidații care vor corespunde profilului căutat vor fi contactați direct pentru interviu. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră de participare!

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 23.05.2017
    • Full time
    • 14.06.2017