Поиск работы или резюме

Designer-grapfic – 8000 lei (chișinău, bd. moscovei 4/3)

Personal Agency SRL

336 просмотров
Дата публикации: 27.02.2019

Beneficii:

- Salariu atractiv
- Lucru în oficiu confortabil
- Angajare oficială + pachet social
- Perspectivă de creștere
- Grafic 8h/zi (09:00-18:00)
- Colectiv tânăr și prietenos

Cerințe față de candidat:

- Experiență în domeniu
- Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw, Adobe Illustrator
- Limba română (maternă)
- Creativ, original și responsabil

Responsabilități:

- Design al publicității exterioare tipărite;
- Crearea stilului firmei (bannere, cărți de vizită, pliante, blanchete, logotipuri etc.)
- Verificarea tehnică şi optimizarea machetelor în vederea tipăririi;
- Realizarea altor activități specifice postului.

Trimiteți CV-ul însoțit de o fotografie la adresa de e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com .

Telefon de contact: 067 269 670 Lilia HR .

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

BERD'S DESIGN HOTEL
  • Full time
  • 24.12.2018

AquaTrade SRL
  • Full time
  • 10.04.2019
  • Full time
  • 27.01.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме