Поиск работы или резюме

Designer-grapfic – 8000 lei (chișinău, bd. moscovei 4/3)

Personal Agency SRL

147 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты
Дата публикации: 22.02.2019

Beneficii:

- Salariu atractiv
- Lucru în oficiu confortabil
- Angajare oficială + pachet social
- Perspectivă de creștere
- Grafic 8h/zi (09:00-18:00)
- Colectiv tânăr și prietenos

Cerințe față de candidat:

- Experiență în domeniu
- Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw, Adobe Illustrator
- Limba română (maternă)
- Creativ, original și responsabil

Responsabilități:

- Design al publicității exterioare tipărite;
- Crearea stilului firmei (bannere, cărți de vizită, pliante, blanchete, logotipuri etc.)
- Verificarea tehnică şi optimizarea machetelor în vederea tipăririi;
- Realizarea altor activități specifice postului.

Trimiteți CV-ul însoțit de o fotografie la adresa de e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com .

Telefon de contact: 067 269 670 Lilia HR .

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 14.01.2019
  • Full time
  • 19.01.2019

SRL Maestro-nut
  • Full time
  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме