Поиск работы или резюме

Designer grafic

DARWIN

998 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 30.01.2018

Garantăm:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță;
  • Dezvoltare personală și un buget special dedicat pentru training-uri și cărți;
  • Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă;

Cerințe:

  • Experiență într-o poziție similară de minim 1 an (inclusiv freelance);
  • Cunoștințe în software de design grafic (PS,  Google Web Designer,  An, AI,);
  • Dorință de a evolua rapid și de a realiza multe sarcini în paralel;
  • Gust rafinat, cunoașterea tendințelor actuale în design;

Responsabilități:

  • Elaborarea materialelor vizuale pentru promoții (bannere web);
  • Dezvoltarea în continuare a stilului corporativ și a punctelor de contact cu clienții.

Trimite un CV la darwinresurseumane@gmail.com cu experiența ta în design și hai să evoluăm digital împreună.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 16.11.2018
  • Full time
  • 23.10.2018

Mobiasbanca
  • Full time
  • 03.11.2016
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме