Поиск работы или резюме

Designer Grafic

H Group

250 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 30.10.2017
2 месяца назад

Responsabilităţi:
- Crearea desenului artistic
- Transpunerea elementelor de desen artistic in desen grafic
- Crearea de elemente grafice separate in functie de compozitie

Cerinţe faţă de candidat:
- Bune cunostinte de lucru in programele Adobe Photoshop si Adobe Illustrator
- Abilitati de lucru cu tableta grafica in programele mentionate mai sus
- O buna intelegere a stilurilor si conceptelor de design
- Cunostinte generale in domeniul artelor, o buna intelegere a culorilor, umbrelor, desenului grafic si liber
- Portfoliu de lucrari
- Responsabilitate si creativitate

Beneficii Oferite:

- Loc de muncă în birou
- Orar de lucru (luni-vineri, 9:00-18:00)
- Salariu fix și stabil incepînd cu 7000 lei - prima luna, în crestere (în dependență de rezultate) 8000, 9000.

Experienta de munca nu este necesara, dar reprezinta un avantaj. Se apreciaza dorinta de munca, pasiunea si dedicatia!

Pentru a aplica:
- Transmite portofoliul tau la hshopcontacts@gmail.com

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 7000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.12.2017

Companie
  • Full time
  • 11.12.2017

HR Consulting
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме