rabota

Designer de interior-Vînzator

  • Reţea de magazine de mărfuri industriale pentru casă

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 146
    Full time
    Publicitate 10.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 5000 - 8000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Reţea de magazine de mărfuri industriale pentru casă

    Căutăm Designer de interior-Vînzator

    Cerinte:
    Calitaţi necesare pentru comunicare cu clienţii, pentru prezentarea produselor. Vorbire fluentă in limbile romană si rusă. Cunoștințe elementare de limbă engleză, computer.

    Funcţii:

    Consultarea clienţilor in magazin. Studierea detaliată a parametrilor si caracteristicilor produselor in vînzare. Vînzarea mărfurilor, incasarea banilor, lucrul cu aparatul de casă. Amenajarea sălilor de comert.

    Se ofera angajare cu carnet de muncă, magazine in sectorul centru al Chisinaului. Salariu fix garantat cu adaosuri in dependenta de rezultate (5000-8000)

    Expediaţi CV-ul la e-mail: lucianomagazin@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 21.06.2017
    • Full time
    • 13.05.2017
    • Full time
    • 12.06.2017