Поиск работы или резюме

Designer

HR Consulting

114 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.01.2018
1 месяц назад

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Designer

Compania:
Companie de import si distribuirea bauturilor alcoolice si nealcoolice.

 Responsabilitati:
-  pregatirea si adaptarea imaginilor promotionale
- crearea conceptelor creative ale materialelor promotionale
- administrarea activitatii agentiei de social media privind paginile de facebook ale companiei

Cerinte:
-  persoana creativa
- studii superioare marketing, designer
- cunoasterea limbilor: Romana, Rusa; Engleza - mediu
- Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash, CorrelDRAW
- experienta 2-3 ani

Beneficii:
- acoperirea cheltuielilor de transport
- acoperirea cheltuietilor telefonice
- salariu motivant
- perspectiva de crestere
- participarea la trainiguri internationale

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; In CV indicati postul vacant: “DSQ”

sau sa apeleze tel.: 022876556 ; mob.: 0696104433

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.12.2017

  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме