rabota

Depozitar

  • ICS ACSEAL GAZ SRL

    Mob. 069866161 Tel/Fax. 022855856
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 140
    Full time
    Publicitate 18.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Responsabilitati:
    - supervizeaza si coordoneaza functionalitatea depozitului de produse .
    - supravegheaza si verifica descarcarea si actele insotioare ale bunurilor care intra in depozit;
    - verifica realizarea inventarelor in depozit;
    - verifca receptiile si standardele de depozitare a produselor;

    Cerinte:
    - comunica cu Departamentul de Vanzari si Logistica, informeaza la timp modificarile care vor aparea in gestiunea stocului;
    - verifica implementarea Managemantului intern de gestiune a depozitului;
    - verifica utilizarea corecta a echipamentelor si a resurselor interne;
    - asigura suportul pentru Departamentul Vanzari si indeplineste orice sarcini aditionale date de catre superiorul direct in cadrul Departamentului Logistic.
    Cunostinte:
    - de utilizare  a stivuitorului (utilaje de incarcare);
    - de utilizare buna a PC-ului;
    - de utilizare a cantarului electronic;
    - de utilizare a cititorului cod de bare (scaner).
    Oferim salariu competitiv si conditii de munca la standarde europene.
    Va rog sa trimiteti CVul dumneavoastra pe adresa contabilitate@acseal.md  si sa specificati ca aplicati pentru postul meneger Depozit.
    Veti fi contactat pentru a stabili un interviu.
    Va multumim!

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 15.05.2017
    • Full time
    • 22.09.2015

    Editura Prut Internațional
    • Full time
    • 27.06.2017