rabota

Curier in magazin online

  • smadshop.md

    Mob. 079038529 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 51
    Full time
    Publicitate 20.10.2017 13 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    In compania activa si cu o dezvoltare continua "Smadshop.md" se anunta post vacant la functia "Curier in magazin online".

    Cerințe de bază:
    - Permis de conducere categoria B;
    - Experienta de conducere;
    - Cunoașterea limbilor română și rusă;
    - Cunoașterea traseului intregii republici.

    Noi oferim:
    - Un salariu decent (5000 lei + 40 % PREMIU (progresivca) + ridicari la etaj + bacșiș);
    - Contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală);
    - Loc de munca stabil si interactiv;
    - Posibilităţi reale de avansare;
    - Mediul placut de lucru;
    - Loc de trai in Chisinau.

    Cei interesati de acest post vacant pot sa trimita CV (cu foto) la urmatoarea adresa de e-mail: smadlogistics@mail.ru

    La fel ne puteti contacta la numarul de telefon – 079038529

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 06.10.2017
    • Full time
    • 31.08.2017

    S.A. INTROSCOP
    • Full time
    • 26.09.2017