rabota

Curier

  • Enter

    Mob. 068800904 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 140
    Full time
    Publicitate 30.06.2017 24 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 4000 - 5000 леев

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 068800904

    Описание вакансии

    Descrierea postului:

    • Livrarea mărfii către client;
    • Consultarea clientului în limita posibilităților despre produsul livrat.

    Cerințe față de candidat:

    • Studii finisate sau în curs de finisare;
    • Experiență în domeniul nu este prioritat;
    • Cunoașterea orașului;
    • Cunoașterea limbilor română și rusă;
    • Prezentabil, comunicabil, punctual și onest.

    Oferim:

    • Grafic de lucru flexibil;
    • Salariu de la 4000 de lei;
    • Pachet social deplin.

                                          VĂ GARANTĂM O ECHIPĂ PRIETENOASĂ ȘI UNITĂ!

    Persoanele interesate vor expedia CV-ul cu poză la adresa de e-mail: hr@enter.online, vă putem oferi orice informație la numarul de contact 068 800 904.

    Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 28.10.2014
    • Full time
    • 27.04.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 16.06.2017