rabota

Curier

  • Clic Media Grup

    Mob. 079 400 425 Tel/Fax. 079400425
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 137
    Full time
    Publicitate 23.06.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!

    Te invităm să faci parte din echipa  CLIC MEDIA GRUP!

     Angajăm: Curier

    Cerințe:

    • orientat către client;
    • studii finisate;
    • să fii rezistent la stres;
    • să cunoști foarte bine limbile româna și rusă;
    • deținător de permis de conducere categoria B;
    • bun cunoscător al orașului Chișinău.

    Ce oferim:

    •  Salariu fix + Bonusuri de performanță.
    •  Șef bun și înțelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă ideală pentru performanță.
    •  Dezvoltare profesionala și posibilitatea de a avansa.

    Dacă simți că te potrivești cu poziția de mai sus, expediază CV-ul tău pe adresa: clicmedia.md@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 26.05.2017

    Aнонимный
    • Full time
    • 07.07.2017

    Scania Logistic SRL
    • Full time
    • 08.06.2017