Поиск работы или резюме

Corporate Middle Officer, Directia Clienti Multinationali

Mobiasbanca

989 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 27.11.2017

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de:

Corporate Middle Officer

Directia Clienti Multinationali

Departamentul Large Corporate

Misiune post: Suport în gestiunea relaţiilor cu clienţii corporativi ai băncii şi atragerea clienţilor noi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate.

Oferim:

  • Oficiu în centrul oraşului;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30);
  • Asigurare medicală suplimentară;
  • Posibilitati de creştere în carieră.

Responsabilităţi:

  • Suport în atragerea clienţilor în Bancă, precum şi de menţinere a clienţilor corporativi existenţi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate;
  • Stabilirea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii corporativi; corespondenţa cu clienţii corporativi ai Băncii;
  • Formarea, gestiunea şi prezentarea dosarelor de produse pentru clienţii corporativi organelor de decizie; monitorizarea derulării a relaţiei contractuale cu clienţii;
  • Participarea în cadrul proiectelor de dezvoltare ale Băncii.

Cerinţe:

  • Experienţa de muncă în sistemul bancar minim 2 ani;
  • Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint;
  • Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;
  • Cunoaşterea limbii franceze va constitui un avantaj;
  • Studii superioare cu profil economic.

Trimite CV-ul, indicând postul solicitat, prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 812 461

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 24.01.2017
  • Full time
  • 08.10.2018
  • Full time
  • 05.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме