Поиск работы или резюме

Copywriter

SBC HR

567 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты

Companie internațională distribuitoare de produse cosmetice este în căutarea unui

Copywriter

Condiții:

  • Salariu: 6 000 MDL
  • Angajare oficială
  • Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • Oficiu în centrul orașului

Responsabilități:

  • Verificarea, ajustarea și actualizarea articolelor ce ține de produsele companiei
  • Elaborarea unui conținut structurat și atractiv pe site-ul companiei
  • Scrierea de copy-uri (texte publicitare) originale, persuasive
  • Scrierea de texte pentru materiale precum: afișe, broșuri, flyere, cataloage de produse, social media

Cerinţe:

  • Experiență de muncă într-un domeniu similar
  • Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: office@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 12.09.2018

10TV
  • Full time
  • 21.06.2018
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме