Поиск работы или резюме

Coordonator Securitate si Sănătate în Muncă

HR Consulting

274 просмотров
Дата публикации: 17.04.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul FMCG.

Responsabilități:
● Organizarea sesiunilor de securitate și sănătate în muncă;
● Stabilirea și dezvoltarea activităților și procedurilor conform OHS;
● Evaluarea periodică a condițiilor de muncă pentru a preveni accidentele la locul de muncă;
● Asigurarea respectării a legislației cu privire la securitatea și sănătatea muncă;

Cerințe:
● Cunoștințe solide în legislația și sfera de H&S;;
● Abilitatea de a elabora planuri și rapoarte;
● Flexibilitate și rezistență la stres;
● Abilitatea de a rezolva probleme în situațiile de risc;
● Utilizator independent MS Office (Word, în special Excel)
● Permis de conducere - B;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - Upper Intermediar.

Beneficii:
● Pachet social;
● Salariu competitiv;
● Tichete de masă;
● Experiență internațională;;
● Participarea la treninguri de dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  CSSM

Telefon de contact : 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 17.04.2019

Î.M. “REGIA TRANSPORT ELECTRIC”
  • Full time
  • 04.04.2019

  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме